3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba ASCOT Ara Stone Black Out Dry 90x90 Nat. Rett. (tl.20mm) (02DAS9977OR)
Kód: 212210Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 45.14 kg |
| Barva: | Hrubší, Černá |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 900 mm |
| Série: | Ascot Ara Stone |
| Rozměr: | 90 x 90 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,81 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02DAS9977OR |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.