3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba ASCOT Ara Stone White 30x30 Lapp. Rett. (02DAS3010RL)
Kód: 212185Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.66 kg |
| Barva: | Bílá, Lapovaný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Ascot Ara Stone |
| Rozměr: | 30 x 30 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,17 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02DAS3010RL |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.