3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Ascot Pigmenta Black 30x60 Mat. Rett. (02PIG00370R)
Kód: 214845Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.65 kg |
| Barva: | Matný, Černá |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 595 mm |
| Šířka: | 296 mm |
| Série: | Ascot Pigmenta |
| Rozměr: | 29.6 x 59.5 x 1 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02PIG00370R |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.