3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Coem Loire Avorio Lineare ad Elle 33x61,4x5 (LO1GL)
Kód: 211689Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 614 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Série: | Coem Loire |
| Rozměr: | 33 x 61 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 4 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Schodovky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | LO1GL |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.