3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Deceram Outdoor DOEL Travertin 60x120 Rett. (tl. 20mm) (AYE8)
Kód: 113063Detailní popis produktu
Dlažba Deceram Outdoor DOEL Travertin je vysoce odolná venkovní dlažba 20 mm s designem přírodního kamene. Tento model v odstínu travertin se vyznačuje hrubým povrchem a velkým formátem 60 x 120 cm. Slinutý materiál zaručuje vysokou mechanickou odolnost a stálost vzhledu v náročných exteriérových podmínkách.
Specifikace:
- Rozměř: 60 x 120 cm
- Povrch: hrubý
- Barva/odstín: travertin
- Rektifikace: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.06 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Deceram Outdoor DOEL |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Travertin |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Komerční prostory, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | AYE8 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.