3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Deceram Outdoor DOG Brown-Grey 60x120 Rett. (tl. 20mm) (BDQ3)
Kód: 57955Detailní popis produktu
Dlažba Deceram Outdoor DOG Brown-Grey je určena jako venkovní dlažba 20 mm. Produkt disponuje rozměrem 60x120 cm a je vyveden v hnědo-šedém odstínu Brown-Grey. Hrubý povrch zajišťuje potřebné protiskluzové vlastnosti pro bezpečný pohyb v exteriéru. Materiál kombinuje estetiku betonu a kamene.
Specifikace
Rozměr: 60 x 120 cm
Povrch: hrubý
Barva/odstín: hnědo-šedá (Brown-Grey)
Rektifikace: ano
Protiskluz: R11 (A+B+C)
Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 46.39 kg |
| Barva: | Šedá, Hnědá, Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Deceram Outdoor DOG |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | BDQ3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.