3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Deceram Outdoor Koya Beton Terre 60x60 Rett. (tl. 20mm) (BNN3)
Kód: 74578-2Detailní popis produktu
Dlažba Deceram Outdoor Koya Beton Terre je vysoce odolná venkovní dlažba 20 mm se čtvercovým formátem. Tato mrazuvzdorná slinutá dlažba o rozměru 60x60 cm v odstínu Beton Terre se vyznačuje hrubým povrchem pro zajištění stability a bezpečnosti. Její parametry a zvýšená tloušťka umožňují stabilní pokládku v exteriéru, konkrétně na terasy nebo k bazénům.
Specifikace
- Rozměr: 60x60 cm
- Povrch: hrubý
- Barva/odstín: Beton Terre
- Rektifikace: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.44 kg |
| Barva: | Šedá, Hnědá, Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Deceram Outdoor |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | BNN3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.