3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Equipe Terra Hexagon Clay 29,2x25,4 (1.jakost) (VEN025408)
Kód: 36573Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | Matný, Hnědá, Cihlová, Béžová |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 292 mm |
| Šířka: | 254 mm |
| Série: | Equipe Terra |
| Rozměr: | 25.4 x 29.2 x 0.9 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Kód dodavatele: | VEN025408 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.