Dlažba Fioranese I Cocci Siciliani Nero 30,2x30,2 Nat. Rett. (SC307R)
Kód: 68118Detailní popis produktu
Dlažba Fioranese I Cocci Siciliani Nero 30,2x30,2 Nat. Rett. (SC307R) je určena pro použití jako dlažba i obklad. Produkt s rozměrem 30,2x30,2 cm v barevném provedení Nero má matný povrch. Tento mrazuvzdorný materiál je vhodný do interiéru i exteriéru, zejména do kuchyně a obývacího pokoje.
Specifikace:
- Rozměr: 30,2x30,2 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10 (A+B)
- Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.47 kg |
| Barva: | Matný, Šedá, Antracitová |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 302 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Série: | Fioranese I Cocci Siciliani |
| Rozměr: | 30.2 x 30.2 x 0.9 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,0944 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SC307R |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.