Dlažba Fioranese I Cocci Siciliani Nero 60,4x120,8 Nat. Rett. (SC627R)
Kód: 68119Detailní popis produktu
Dlažba Fioranese I Cocci Siciliani Nero o rozměru 60,4×120,8 cm disponuje matným povrchem. Tento mrazuvzdorný slinutý prvek je vhodný jako dlažba i obklad do interiéru i exteriéru, zejména pro kuchyně nebo obývací pokoje.
Specifikace:
- Rozměr: 60,4×120,8 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10 A+B
- Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.89 kg |
| Barva: | Matný, Šedá, Antracitová |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1208 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Série: | Fioranese I Cocci Siciliani |
| Rozměr: | 60.4 x 120.8 x 0.9 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,46 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Terrazzo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ano |
| Kód dodavatele: | SC627R |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.