3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Navarti Valdivia Blanco Matt Rett. 60x120
Kód: 234226Detailní popis produktu
Dlažba Navarti Valdivia Blanco s rozměrem 60×120 cm nabízí bílý odstín a matný povrch. Jedná se o mrazuvzdorný slinutý materiál s estetickým vzhledem betonu určený do interiéru a komerčních prostor. Rektifikované provedení a obdélníkový tvar jsou vhodné pro instalaci v koupelně, kuchyni nebo v předsíni.
Specifikace:
Rozměr: 60×120 cm
Povrch: matný
Barva/odstín: bílá
Rektifikace: ano
Mrazuvzdornost: ano
Tloušťka: 1,05 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.88 kg |
| Barva: | Matný, Šedá, Bílá |
| Tloušťka: | 10.5 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Navarti Valdivia |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.