3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Con_Creta Gradino Costa Retta Grigio Basalto Satin 33x120 Rett. (196415)
Kód: 108172Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NEZAŘAZENÉ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| Barva: | Matný, Šedá |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Série: | Sichenia Con_Crete |
| Rozměr: | 33 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 2 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 196415 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.