3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Granito GRIP 22,5x22,5 Rett. (tl.14mm) (19551A)
Kód: 233821Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Granito GRIP 22,5x22,5 Rett. (tl.14mm) (19551A) je mrazuvzdorná protiskluzová dlažba s dekorem kamene v odstínu Granito. Tento produkt o rozměru 22,5 x 22,5 cm a tloušťce 1,4 cm je určen pro použití v exteriéru, zejména na terasách, balkonech, v pergolách nebo u bazénů. Rektifikované hrany umožňují precizní pokládku s minimální spárou, což zajišťuje ucelený vzhled plochy.
Specifikace:
- Rozměr: 22,5 x 22,5 cm
- Barva/odstín: Granito
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 1,4 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 30.41 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 14 mm |
| Délka: | 225 mm |
| Šířka: | 225 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 22.5 x 22.5 x 1.4 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,911 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 19551A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.