3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Granito Soft GRIP 30x60 Rett. (195738)
Kód: 233816Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Granito Soft GRIP 30x60 Rett. je protiskluzová dlažba v odstínu Granito, která věrně napodobuje estetický vzhled přírodního kamene. Tento produkt disponuje rozměrem 30 x 60 cm a je vyroben z mrazuvzdorného slinutého materiálu s probarveným střepem. Díky rektifikovaným hranám umožňuje precizní pokládku s minimální spárou a je určena pro exteriéry, jako jsou balkony, terasy či plochy u bazénů.
Specifikace
- Rozměr: 30 x 60 cm
- Barva/odstín: Granito
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10 (A+B)
- Tloušťka: 0,9 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.22 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 30 x 60 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 195738 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.