3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Granito Soft GRIP 60x60 Rett. (196248)
Kód: 233814Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Granito Soft GRIP 60x60 Rett. je mrazuvzdorná protiskluzová dlažba o rozměru 60 x 60 cm v odstínu Granito. Tento produkt s estetickým vzhledem kamene se vyznačuje hrubší strukturou a rektifikovanými hranami pro přesnou pokládku. Dlažba je určena pro exteriérové použití v místech jako balkony, bazény, pergoly nebo terasy. Slinutý probarvený střep s tloušťkou 0,9 cm zajišťuje vysokou odolnost materiálu.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Barva/odstín: Granito
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 0,9 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.58 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 196248 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.