3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Pietra Luserna GRIP 60x90 Rett. (tl. 20mm) (19555A)
Kód: 233810Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi v odstínu Pietra Luserna je venkovní dlažba 20 mm s estetickým vzhledem kamene. Tento rektifikovaný materiál o rozměru 60 x 90 cm disponuje hrubším povrchem s protiskluzovou specifikací R11 a A+B+C. Tato mrazuvzdorná venkovní dlažba je určena pro exteriér a terasy.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 90 cm
- Povrch: hrubý
- Barva/odstín: Pietra Luserna
- Rektifikace: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.44 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 60 x 90 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,54 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 19555A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.