3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Porfido Grip 60x120 Rett. (tl.20mm) (151845)
Kód: 233825Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Porfido Grip představuje funkční řešení pro venkovní plochy. Jedná se o venkovní dlažbu o tloušťce 20 mm, která vyniká vysokou odolností a estetickým vzhledem přírodního kamene. V rozměru 60 x 120 cm a odstínu Porfido s hrubým povrchem zajišťuje bezpečnost v exteriéru.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: hrubý
- Barva/odstín: Porfido
- Rektifikace: Ano
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.89 kg |
| Barva: | Hnědá, Hrubší |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 151845 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.