3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Quarzo Grigio 60x120 Rett. (199822)
Kód: 233828Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Quarzo Grigio o rozměru 60×120 cm je mrazuvzdorný slinutý prvek v šedém odstínu Quarzo Grigio. Tento obklad a dlažba s hrubším povrchem je určena pro interiér i komerćní prostory. Rektifikovaný materiál s imitací kamene najde uplatnění v koupelně nebo kuchyni.
Specifikace:
Rozměr: 60×120 cm
Barva/odstín: Šedá (Quarzo Grigio)
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R10
Tloušťka: 0,9 cm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.22 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 199822 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.