3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Sestriere Grip 60x120 Rett. (tl.20mm) (151841)
Kód: 233827Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Sestriere Grip je venkovní dlažba 20 mm. Tento produkt v rozměru 60 x 120 cm věrně imituje vzhled přírodního kamene v odstínu Sestriere. Hrubý povrch dlaždic zajišťuje stabilitu a bezpečný pohyb na venkovních plochách. Mrazuvzdorný materiál s rektifikovanou hranou umožňuje přesnou pokládku s minimální spárou.
Specifikace:
Rozměr: 60 x 120 cm
Povrch: hrubý
Barva/odstín: Sestriere
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.89 kg |
| Barva: | Béžová, Hrubší |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 151841 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.