3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Dlažba Sichenia Pavé Delle Pietra Luserna GRIP 22,5x45 Rett. (tl.14mm) (19549A)
Kód: 233806Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Pavé Delle Pietra Luserna GRIP 22,5x45 Rett. (tl.14mm) je mrazuvzdorná dlažba s designem kamene Pietra Luserna v rozměru 22,5 x 45 cm. Produkt s tloušťkou 1,4 cm se vyznačuje rektifikovanými hranami a protiskluzovým povrchem s certifikací R11. Tento materiál je určen pro instalaci v exteriéru na terasách, balkonech nebo v blízkosti bazénů.
Specifikace:
- Rozměr: 22,5 x 45 cm
- Barva/odstín: Pietra Luserna
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 1,4 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní dlažby |
|---|---|
| Hmotnost: | 30.41 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 14 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Šířka: | 225 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 22.5 x 45 x 1.4 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,911 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 19549A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.