AIDA toilet paper holder with cover, chrome AI007
Code: AI007Related products
RETRO3
€77,14
–14 %
AIDA toilet brush hanging, milky glass, chrome AI008
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€40,41
–47 %
AIDA glass, milk glass, chrome AI004
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€17,54 excl. VAT
€21,22
RETRO3
€56,33
–13 %
AIDA soap dispenser 270 ml, milky glass, chrome AI019
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,04 excl. VAT
€48,45
RETRO3
€73,06
–14 %
AIDA glass shelf 560 mm, chrome AI015
Central warehouse
€51,92 excl. VAT
€62,82
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA toilet paper holder without cover, chrome AI017
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
RETRO3
€46,53
–14 %
AIDA towel holder, chrome AI006
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€33,06 excl. VAT
€40
RETRO3
€60,82
–14 %
AIDA double swivel towel holder, 320 mm, chrome AI021
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA soap dispenser, milk glass, chrome AI002
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
RETRO3
€48,57
–14 %
AIDA towel holder 300x60mm, chrome AI320
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO AIDA CHROME - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 0.526 kg |
| EAN: | 8003062097324 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 140mm |
| Width: | 136mm |
| Series: | AIDA |
| Dimension: | 136x140x75 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Product depth: | 75mm mm |
| Face: | Hranaté |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Brands: | METAFORM |
| Material: | Mosaz |
Displayed in the showroom
RETRO3
€41,49
–18 %
Clamp Rav Morava brass toilet paper holder with cover MKA0400SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€28,12 excl. VAT
€34,02
Morava brass retro toilet paper holder with cover
RETRO3
€59,27
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder with cover MKA0400Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
Displayed in the showroom
RETRO3
€33,27
–14 %
NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€23,64 excl. VAT
€28,61
RETRO3
€56,73
–14 %
DIAMOND toilet paper holder with cover, bronze 1318-17
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€80,41
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,14 excl. VAT
€69,14
RETRO3
€68,57
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder with cover, matt gold XR732GB
Central warehouse
€48,74 excl. VAT
€58,98
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€74,31
–20 %
Bemeta AMBER: Toilet paper holder with cover 15511112012
Within a week
€49,13 excl. VAT
€59,45
RETRO3
€64,30
–20 %
Bemeta BRILO: Toilet paper holder with cover 161112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€42,51 excl. VAT
€51,44
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
Action
Displayed in the showroom
RETRO3
€47,12
–40 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder with cover 144712017
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16