3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Keramická výlevka s přepadem, 62x55cm, bílá WH625
Kód: WH625Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.8 kg |
| EAN: | 8590913133411 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 300mm |
| Šířka: | 620mm |
| Rozměr: | 62x30x55 cm |
| Hloubka výrobku: | 550mm mm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | Přepadová souprava, Sifon, Výpust |
| Materiál: | Keramika |
| Přepad: | ANO |
| Značky: | AQUALINE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.