3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Ape Ama Avorio Decor Set(2) 40x120 Matt. Rett. (A039808)
Kód: 233673Detailní popis produktu
Obklad Ape Ama Avorio Decor Set(2) 40x120 Matt. Rett. představuje keramický obklad s estetickým vzhledem listů. Tento obdélníkový obklad o rozměru 40x120 cm se vyznačuje matným povrchem a jemným odstínem Avorio. Je určen pro použití v interiéru, zejména v koupelnách a kuchyních. Rektifikované provedení umožňuje pokládku s minimální spárou.
Specifikace:
Rozměr: 40×120 cm
Povrch: matný
Barva/odstín: Avorio
Rektifikace: ano
Protiskluz: R10
Tloušťka: 1,18 cm
Podrobn) technick) úda je najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obklady do kuchyně |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.68 kg |
| Barva: | Matný, Béžová |
| Tloušťka: | 11.8 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 2 ks |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039808 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.