3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Ape Ama Shape Avorio 40x120 Matt. Rett. (A039679)
Kód: 233670Detailní popis produktu
Obklad Ape Ama Shape Avorio s rozmērem 40x120 cm m! b!žovou barvu a matný povrch. Je vyroben z mrazuvzdorného slinutého materiálu s estetickým vzhledem betonu. Tento rektifikovaný obklad je urĉen pro interiér, zejména do koupelny nebo kuchyně. Specifikace zahrnuje protiskluzovou úpravu R10 a tloušťku materiálu 0,95 cm.
Specifikace:
Rozmēr: 40x120 cm
Povrch: matný
Barva/odstín: béžová
Rektifikace: ano
Protiskluz: R10
Tloušťka: 0,95 cm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obklady do kuchyně |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.06 kg |
| Barva: | Béžová, Reliéfní |
| Tloušťka: | 9.5 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039679 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.