3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad APE Arka Forma Cotto 5,8X11,6 Luc. (A045115)
Kód: 233837Detailní popis produktu
Obklad APE Arka Forma Cotto 5,8X11,6 Luc. (A045115) je určen k použití jako interierový obklad a dekor. Tento produkt s rozměrem 5,8×11,6 cm disponuje odstínem Cotto a lesklým povrchem. Využívá se pro obložení stěn v prostorách koupelny nebo kuchyně.
Specifikace:
- Rozměř: 5,8×11,6 cm
- Povrch: lesklý
- Barva/odstín: Cotto
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 1,06 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obklady do kuchyně |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.34 kg |
| Barva: | Lesklý, Cihlová |
| Tloušťka: | 10.6 mm |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 5.8 x 11.6 x 1.06 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,44 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045115 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.