3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad APE Arka Ona Blue 5,8X11,6 Luc. (A045100)
Kód: 233846Detailní popis produktu
Obklad APE Arka Ona Blue o rozmēru 5,8×11,6 cm vyniká modrým odstínem a lesklým povrchem. Keramický prvek je vhodný pro pouųití v interiéru, zejména v koupelnách nebo kuchyních. Mrazuvzdorný slinutý materiál umoųňuje instalaci také v komerćních prostorech, obývacích pokojích nebo předsíních.
Specifikace:
- Rozmēr: 5,8×11,6 cm
- Povrch: lesklý
- Barva/odstín: modrá
- Mrazuvzdornost: ano
- Tloušťka: 1,05 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obklady do kuchyně |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.14 kg |
| Barva: | Lesklý, Modrá |
| Tloušťka: | 10.5 mm |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 5.8 x 11.6 x 1.05 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,44 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.