3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad APE Arka Ona Green 5,8X11,6 Luc. (A045099)
Kód: 233848Detailní popis produktu
Obklad APE Arka Ona Green s rozměrem 5,8×11,6 cm vyniká svým zeleným odstínem a lesklým povrchem. Keramický prvek je určen pro použití v interiéru, zejména v koupelnách, kuchyních nebo komerčních prostorách. Díky mrazuvzdornému slinutému materiálu poskytuje vysokou odolnost a obdélníkový tvar nabízí široké možnosti využití v dekoraci.
Specifikace:
- Rozměr: 5,8×11,6 cm
- Povrch: lesklý
- Barva/odstín: zelená
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 1,05 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obklady do kuchyně |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.14 kg |
| Barva: | Lesklý, Zelená |
| Tloušťka: | 10.5 mm |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 5.8 x 11.6 x 1.05 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,44 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045099 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.