3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Bestile Fresh Mix 25,8x29
Kód: 21278Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| Barva: | Matný, Multicolor |
| Tloušťka: | 7.5 mm |
| Délka: | 290 mm |
| Šířka: | 258 mm |
| Série: | Bestile Fresh |
| Rozměr: | 25.8 x 29 x 0.75 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Vzory, Extravagantní |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Kuchyně |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.