3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Deceram Devon Super White 15x15
Kód: 80731Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.8 kg |
| Barva: | Lesklý, Bílá |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Série: | Deceram Devon |
| Rozměr: | 15 x 15 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,5 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Retro |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.