3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Equipe Country Mist Green 6,5x40 (21543)
Kód: 16274Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.86 kg |
| Barva: | Lesklý, Zelená |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Délka: | 400 mm |
| Šířka: | 65 mm |
| Série: | Equipe Country |
| Rozměr: | 6.5 x 40 x 0.8 |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 21543 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.