3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Equipe Village White 6,5x20 (25642 EQ-3)
Kód: 27631Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| Barva: | Lesklý, Bílá |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 65 mm |
| Série: | Equipe Village |
| Rozměr: | 6.5 x 20 x 0.9 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,5 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 25642 EQ-3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.