3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Grazia Impressions Bamboo Fog 14x56 (BAM500)
Kód: 16641Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.37 kg |
| Barva: | Šedá, Lesklý |
| Tloušťka: | 11 mm |
| Délka: | 560 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Série: | Grazia Impressions |
| Rozměr: | 14 x 56 |
| Balení: | 0,86 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Vzory |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Dekor, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | BAM500 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.