3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Obklad Sichenia Pavé Delle Alpi Pietra Luserna Muretto 10x60 Rett. (19700A)
Kód: 233686Detailní popis produktu
Obklad Sichenia Pavé Delle Alpi Pietra Luserna Muretto 10x60 Rett. (19700A) představuje dekorativní prvek s estetickým vzhledem kamene. Tento obklad o rozměru 10×60 cm a šedou barvou s hrubším povrchem. Materiál je mrazuvzdorný a rektifikovaný, což umožňuje přesnou pokládku s minimální spárou. Je určen pro exteriér, kde najde uplatnění na balkoně nebo u bazénu.
Specifikace:
- Rozměr: 10×60 cm
- Barva/odstín: šedá
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Tloušťka: 1 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační obklady |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.59 kg |
| Barva: | Šedá, Hrubší |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Série: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Rozměr: | 10 x 60 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,56 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dekor, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 19700A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.