Bidetový sifon 5/4", odpad 32mm, růžové zlato 9607
Kód: 9607Související produkty
Detailní popis produktu
- Značka Sapho
- Objednací kód 9607
- Záruka 24 měsíců
- Hmotnost za mj 0,610 kg
- Materiál Mosaz
- Barva Růžové zlato
- Průměr odpadu 32 mm
- Velikost závitu 1"1/4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SIFONY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 8590913859908 |
| Barva: | Růžové zlato |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Značky: | SAPHO |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.