Dlažba Deceram Outdoor Gold Catalan 120x120 (tl. 20mm) (BVD8)
Kód: 74581Detailní popis produktu
Dlažba Deceram Outdoor Gold Catalan je venkovní dlažba s tloušťkou 20 mm. Tento velkoformátový produkt s rozměrem 120 x 120 cm má hrubý povrch a je dostupný v odstínech šedé a béžové.
Specifikace
Rozměr: 120 x 120 cm
Povrch: Hrubý
Barva/odstín: Šedá; Béžová
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11, A+B+C
Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 47.01 kg |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 1200 mm |
| Rozměr: | 120 x 120 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton, Terrazzo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | BVD8 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.