Dlažba Deceram Outdoor Travertin Beige 45x90 Rett. (tl. 20mm) (UI18)
Kód: 24256Detailní popis produktu
Dlažba Deceram Outdoor Travertin Beige je pevná venkovní dlažba o tloušťce 20 mm, která nabízí rozměr 45 x 90 cm. S béžovou barvou a hrubým povrchem imituje přírodní kámen a je určena pro náročné exteriérové podmínky.
Specifikace
- Rozměr: 45 x 90 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Béžová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 45.68 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Série: | Deceram Outdoor |
| Rozměr: | 45 x 90 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,81 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | UI18 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.