Dlažba Del Conca Nabi2 HNB205 Neutral 40x120 Rett. (tl. 20mm) (SDNB05R)
Kód: 236945Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Nabi2 HNB205 Neutral je venkovní dlažba s tloušťkou 20 mm. Má rozměr 40 x 120 cm, bílo-šedou barvu a hrubý povrch. Její vzhled imituje dřevo.
Materiál je mrazuvzdorný slinutý s vysokou protiskluzností R11 a specifikací na bosou nohu A+B+C. Dlažba je rektifikovaná. Využívá se na balkon a terasu.
Specifikace
Rozměr: 40 x 120 cm
Povrch: Hrubý
Barva/odstín: Bílá; Šedá
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11 a na bosou nohu A+B+C
Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 41.67 kg |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | Del Conca 20mm |
| Rozměr: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,48 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SDNB05R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.