Dlažba Del Conca Quartz Black 40x80 (tl. 20mm) Rett. (SOMF48R)
Kód: 239705Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Quartz Black 40x80 je vysoce odolná venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. S rozměrem 40 x 80 cm, antracitovou barvou a hrubým povrchem nabízí praktické a estetické řešení pro exteriéry. Její vzhled imituje přírodní kámen, což ji činí vhodnou pro moderní i tradiční prostory.
Specifikace
- Rozměr: 40 x 80 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Antracitová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 39.06 kg |
| Barva: | Antracitová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | Del Conca Quartz |
| Rozměr: | 40 x 80 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,64 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SOMF48R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.