Dlažba Del Conca Timeline HTL205 Grey 60x120 (tl. 20mm) (SCTL05)
Kód: 239152Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Timeline HTL205 Grey je venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. Disponuje rozměrem 60 x 120 cm a šedou barvou s hrubým povrchem. Tato dlažba je mrazuvzdorná a poskytuje vysokou protiskluznost, což z ní činí spolehlivé řešení pro exteriérové plochy.
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Šedá
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11 (A+B+C)
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 45.83 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca HTL Timeline (Outdoor) |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SCTL05 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.