Dlažba Del Conca Timeline HTL205 Grey 60x60 Rett. (tl. 20mm) (S9TL05RP1)
Kód: 24730Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Timeline HTL205 Grey 60x60 Rett. je venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. Má rozměr 60x60 cm a je dostupná v šedém odstínu. Hrubý povrch dlažby zvyšuje její funkčnost v exteriéru.
Specifikace
Rozměr: 60 x 60 cm
Povrch: Hrubý
Barva/odstín: Šedá
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11, A+B+C
Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.44 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca HTL Timeline (Outdoor) |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,36 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9TL05RP1 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.