Dlažba Del Conca Wild HWD211 Greige 60x120 Rett. (tl. 20mm) (SCWD11R)
Kód: 236956Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Wild HWD211 Greige je vysoce odolná venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. S rozměry 60 x 120 cm a hrubým povrchem nabízí praktické i estetické řešení pro venkovní prostory. Tato dlažba v béžových a šedých odstínech kombinuje vzhled betonu a kamene, čímž dodá vašemu exteriéru moderní a přírodní vzhled.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Béžová, Šedá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano (slinutý materiál)
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.44 kg |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca 20mm |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SCWD11R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.