Dlažba El Barco Asturias Cotto 20x20
Kód: 237966Detailní popis produktu
Dlaųba El Barco Asturias Cotto 20x20 je slinut! dlaųba a obklad o rozmēru 20x20 cm v hnēd! barvē. Produkt m! matn! povrch a estetick! vzhled cihly. Je urāen do interi!ru, konkrētnē pro koupelny a kuchynē. Ātvercov! materi!l je mrazuvzdorn! a nen! rektifikovan!.
Specifikace:
- Rozmēr: 20x20 cm
- Povrch: matn!
- Barva/odst!n: hnēd!
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10
- Otēruvzdornost: PEI3
Podrobn! technick! !daje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.35 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 7.4 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Cihla |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI3, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.