Protiskluzová dlažba Del Conca FI Foreste D'Italia Noce FG 9 Grip 20x80 (27FG09)
Kód: 17340Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.53 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | Del Conca FI Foreste D'Italia |
| Rozměr: | 20 x 80 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,28 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R12 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 27FG09 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.