3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Retro dlažba Navarti Precut FS Lys Blue 45x45
Kód: 165411Související produkty
Detailní popis produktu
Dlažba Navarti Precut FS Lys Blue 45x45 je stylová retro dlažba v modrém odstínu s výrazným dekorativním vzorem. Tato čtvercová dlažba o rozměru 45 x 45 cm disponuje matným povrchem a tloušťkou 0.95 cm. Díky mrazuvzdornému slinutému materiálu je vhodná pro použití v interiéru, například v obývacím pokoji. Produkt lze využít jak jako podlahovou krytinu, tak i jako dekorativní obklad stěn.
Specifikace:
- Rozměr: 45 x 45 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: modrá
- Mrazuvzdornost: ano
- Tloušťka: 0.95 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DEKOROVANÁ DLAŽBA NAVARTI PRECUT 45X45 |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.2 kg |
| Barva: | Matný, Šedá, Bílá, Modrá |
| Tloušťka: | 9.5 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Série: | Navarti Precut |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,42 m² |
| Estetický vzhled: | Retro, Dekor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.