Retro dlažba Navarti Precut FS Star White Antic 45x45
Kód: 165410Související produkty
Detailní popis produktu
Dlažba Navarti Precut FS Star White Antic 45x45 Matt. je retro dlažba o rozměru 45 x 45 cm. Tento produkt se vyznačuje matným povrchem a barevným provedením multicolor. Produkt je vyroben z mrazuvzdorného slinutého materiálu a je vhodný pro použití v interiéru i komerčních prostorách. Lze jej využít jako podlahu nebo jako obklad stěn v kuchyni či koupelně.
Specifikace:
- Rozměr: 45 x 45 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: multicolor
- Rektifikace: ne
- Mrazuvzdornost: ano
- Tloušťka: 0.95 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DEKOROVANÁ DLAŽBA NAVARTI PRECUT 45X45 |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.77 kg |
| Barva: | Multicolor |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9.5 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Série: | Navarti Precut |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,42 m² |
| Estetický vzhled: | Retro, Dekor |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.