3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
Retro dlažba Navarti Precut Lys Blue 45x45 Matt.
Kód: 194227Související produkty
Detailní popis produktu
Dlažba Navarti Precut Lys Blue 45x45 Matt. je stylová retro dlažba o rozměru 45 x 45 cm s matným povrchem a modrým dekorem Lys Blue. Tato mrazuvzdorná slinutá dlažba je určena pro využití v interiéru, zejména v koupelnách, kuchyních nebo komerčních prostorech.
Specifikace
- Rozměr: 45 x 45 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: Lys Blue
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 0,95 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DEKOROVANÁ DLAŽBA NAVARTI PRECUT 45X45 |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.48 kg |
| Barva: | Matný, Multicolor |
| Tloušťka: | 9.5 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Série: | Navarti Precut |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,22 m² |
| Estetický vzhled: | Retro, Dekor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.