3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
Kód: WCSET33-RETRO-SOSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
11 590 Kč
–14 %
RETRO universální keramický sloup k umyvadlům 56,69,73cm, černá mat 107031
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
8 237 Kč bez DPH
9 967 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
41 660 Kč
–14 %
RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, černá-chrom WCSET29-RETRO-SO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
29 610 Kč bez DPH
35 828 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 590 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vlevo, černá mat 103331SX
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 816 Kč bez DPH
8 247 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 590 Kč
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 39x61cm, spodní/zadní odpad, černá mat 101631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 502 Kč bez DPH
15 127 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, černá mat 103131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 872 Kč bez DPH
11 945 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
12 790 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, 3 otvory, černá mat 104631-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 090 Kč bez DPH
10 999 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
12 790 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, černá mat 104631
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
9 090 Kč bez DPH
10 999 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 190 Kč
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, zadní odpad, černá mat 101131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 507 Kč bez DPH
13 923 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, černá mat 103031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 872 Kč bez DPH
11 945 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 590 Kč
–14 %
RETRO bidet stojící 39x61cm, černá mat 102231
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 502 Kč bez DPH
15 127 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
31 890 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
22 665 Kč bez DPH
27 425 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
RETRO keramická konzole pro umyvadlo 105001, 1 ks, černá mat 107931
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 890 Kč
–14 %
RETRO WC kombi mísa 38,5x72cm, zadní odpad, černá mat 101331
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 004 Kč bez DPH
14 525 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 490 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, 3 otvory, černá mat 104731-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 298 Kč bez DPH
12 461 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 190 Kč
–14 %
RETRO závěsná WC mísa, 38x52cm, černá mat 101531
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
11 507 Kč bez DPH
13 923 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 590 Kč
–14 %
RETRO keramické umývátko 41x30cm, bez otvoru, černá mat 103331
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 816 Kč bez DPH
8 247 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KERASAN RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA ČERNÁ MAT |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 40.05 kg |
| EAN: | 8590913902086 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 815mm |
| Šířka: | 450mm |
| Série: | RETRO KERASAN |
| Rozměr: | 45x81,5x72 cm |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 720mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 3ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní |
| Značky: | KERASAN |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
19 360 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, bílá-bronz WCSET13-RETRO-SO
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
13 760 Kč bez DPH
16 650 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.