RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, černá mat 103131
Kód: 103131Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KERASAN RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA ČERNÁ MAT |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.87 kg |
| EAN: | 8034125976010 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 500mm |
| Série: | RETRO KERASAN |
| Rozměr: | 50x23x41 cm |
| Instalace: | Zápustné |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 410mm mm |
| Tvar: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Značky: | KERASAN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.