3. 4. a 6. 4. 2026 MÁME Z DŮVODU VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ ZAVŘENO
TRAPANI svítidlo E14 40W, 230V, keramické stínítko, chrom MC026
Kód: MC026Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
640 Kč
–17 %
BARI, TRAPANI náhradní stínítko, keramika NDMC811
Skladem – ihned k odeslání
439 Kč bez DPH
531 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
2 990 Kč
–14 %
LAMPEDUSA závěsné svítidlo E27, 60W, 230V, keramické stínítko, mosazný řetěz MC011C
Skladem – ihned k odeslání
2 125 Kč bez DPH
2 571 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
SORENTO svítidlo E14, 40W, 230V, keramické stínítko, bronz MC098
Skladem – ihned k odeslání
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
3 990 Kč
–14 %
NAPOLI stropní svítidlo, 3xE14,40W, 230V, keramické stínítko, bronz MC613
Skladem – ihned k odeslání
2 836 Kč bez DPH
3 431 Kč
MARSALA náhradní stínítko, keramika NDMC077
Na objednávku, dodání cca 3 týdny
736 Kč bez DPH
890 Kč
BRINDISI, SORENTO náhradní stínítko, keramika NDMC052
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
612 Kč bez DPH
740 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
760 Kč
–9 %
NAPOLI náhradní stínítko, keramika NDMC613
Skladem – ihned k odeslání
570 Kč bez DPH
690 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
BARI svítidlo E14, 40W, 230V, keramické stínítko, bronz MC811
Skladem – ihned k odeslání
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 090 Kč
–52 %
APUANE svítidlo E14 40W, 230V, bronz C3004AS402BR
Skladem – ihned k odeslání
818 Kč bez DPH
990 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
2 290 Kč
–14 %
MARSALA svítidlo E14, 40W, 230V, keramické stínítko, bronz MC077
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 627 Kč bez DPH
1 969 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 380 Kč
–13 %
VERITA nástěnné svítidlo E27, 40W, 230V, chrom AU537
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
981 Kč bez DPH
1 187 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
LAMPEDUSA keramické stínítko pro závěsné svítidlo MC011
Skladem – ihned k odeslání
1 893 Kč bez DPH
2 290 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
GLOSTER skleněnné stínidlo 250mm, v.85mm, otvor 40mm (AU514) NDAU514
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
2 980 Kč
–13 %
GLOSTER stropní osvětlení 2xE14, 40W, bronz AU514
Skladem – ihned k odeslání
2 118 Kč bez DPH
2 563 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
2 990 Kč
–14 %
BRINDISI svítidlo 2xE14, 40W, 230V, keramické stínítko, bronz MC052
Skladem – ihned k odeslání
2 125 Kč bez DPH
2 571 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
2 490 Kč
–14 %
LAMPEDUSA závěsné retro svítidlo E27, 60W, 230V, IP21, keramické stínítko 30cm, mosazný řetěz
Na objednávku, dodání cca 3 týdny
1 769 Kč bez DPH
2 141 Kč
Detailní popis produktu
- Záruka 24 měsíců
- Hmotnost balení 0,949 kg
- EAN 8590913838095
- Barva chrom
- Rozměry 14,5x14 cm
- Hloubka 14 cm
- Výška 14.5 cm
- Typ osvětlení Žárovka
- Napětí 230V
- Výkon 40 W
- Patice E14
- Elektrické krytí IP21
- Styl Retro
TRAPANI osvětlení po boku zrcadla s keramickým stínidlem
- svítidlo neobsahuje žárovku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SVĚTLA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.949 kg |
| EAN: | 8590913838095 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 145mm |
| Šířka: | 140mm |
| Série: | VINTAGE |
| Rozměr: | 14x14,5x14 cm |
| Hloubka výrobku: | 140mm mm |
| Balení: | 1ks |
| Napětí: | 230V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Patice: | E14 |
| Příkon: | 40W |
| Stupeň_krytí: | IP21 |
| Typ osvětlení: | Žárovka |
| Značky: | SAPHO |
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
BARI svítidlo E14, 40W, 230V, keramické stínítko, bronz MC811
Skladem – ihned k odeslání
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.