VIENNA podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, bronz VO041BR
Kód: VO041BRSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
12 690 Kč
–14 %
VIENNA nástěnná sprchová retro baterie, bronz VO011BR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 019 Kč bez DPH
10 913 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
25 590 Kč
–14 %
VIENNA nástěnná vanová retro baterie kompletní, bronz VO010BR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
18 188 Kč bez DPH
22 007 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
15 790 Kč
–14 %
VIENNA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, bronz VO002BR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
11 222 Kč bez DPH
13 579 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
15 790 Kč
–14 %
VIENNA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, bronz VO003BR
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 222 Kč bez DPH
13 579 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
19 190 Kč
–14 %
VIENNA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká bez výpusti, bronz VO006BR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
13 639 Kč bez DPH
16 503 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
65 790 Kč
–14 %
VIENNA retro sprchový sloup s pákovou baterií, retro mýdlenka, 1291mm, bronz VO138BR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
46 760 Kč bez DPH
56 579 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
65 790 Kč
–14 %
VIENNA retro sprchový sloup s pákovou baterií, retro mýdlenka, 1267mm, bronz VO139BR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
46 760 Kč bez DPH
56 579 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
12 890 Kč
–14 %
VIENNA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
9 161 Kč bez DPH
11 085 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 977 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz MK183SM
Dodání obvykle 7–10 dnů
4 050 Kč bez DPH
4 901 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
12 790 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz MK386KSM
Dodání obvykle 7–10 dnů
8 668 Kč bez DPH
10 488 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, zlato SET305-105
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 389 Kč bez DPH
7 731 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 490 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, bílá páčka, zlato KI42BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 902 Kč bez DPH
4 721 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 890 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 475 Kč bez DPH
4 205 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
20 590 Kč
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
14 634 Kč bez DPH
17 707 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
56 681 Kč
–25 %
Tres Clasic podomítkový termostatický retro sprchový set matná mosaz 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
35 133 Kč bez DPH
42 511 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
13 032 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz MK486KSM
Dodání obvykle 7–10 dnů
8 831 Kč bez DPH
10 686 Kč
Detailní popis produktu
| Série | VIENNA |
|---|---|
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Jednocestné |
| Záruka | 60 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,330 kg |
| EAN | 8590913866654 |
Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Je také doporučena do menších prostor. Její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu.
Podomítková páková sprchová baterie pro 1 výstup
- možnost napojení např. na ruční nebo hlavovou sprchu
- bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi
- balení neobsahuje ruční sprchu a hadici
Retro styl je v dnešní době velice módní, koupelny si tak můžete zařídit v tomto stylu a přitom využít pokročilých technologií a materiálů. V této sérii nabízíme barevné provedení v chromu a bronzu.
Prodloužená záruka na těsnost baterií
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO PODOMÍTKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.143 kg |
| EAN: | 8590913866654 |
| Barva: | Bronz |
| Délka: | 160mm |
| Šířka: | 110mm |
| Série: | Vienna |
| Instalace: | Podomítková |
| Ovládání: | Páka |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
